Sponsor Reklamlar

Keten tohumu zayıflatırmı – Keten Tohumu zayıflama

Keten tohumu omega3 bakımından da oldukça zengindir.Keten Tohumu zayıflamanıza yardımcı olmanın yanısıra sizin sağlığınızı korur.Keten tohumu zayıflatır mı sorusunun cevabı ise evet…

Keten Tohumu Faydaları

Keten tohumu kabızlığa çok iyi gelen bitkiler arasında yer alır. İçindeki müsilaj kabızlık sorunu için doğal bir müshil ilacı etkisi yaratır. Bir kase yoğurdun içine 1 tatlı kaşığı keten tohumu eklemek bağırsaklara çok iyi gelecektir. Şifa dağıtan keten tohumu, tokluk hissi vererek az yemek yememizi sağlamaktadır. Salataya, çorbaya, yoğurda eklediğimiz keten tohumları ekleyip yiyelim. Sabah uyanınca bir bardak ılık suyun içine 2 kaşık keten tohumu ve 1 çay kaşığı bal koyup içelim.

 Keten Tohumu Zayıflatır mı ?

Keten tohumu zayıflatır mı sorusunun yanıtı oldukça net astında.Keten tohumu zayıflamak Kısa zamanda faydasını göreceğiz ve kilo vermemize ne kadar fayda sağladığına şahit olacağız.  Çeşitli faydalarına rağmen gün içinde iki kaşıktan fazla tüketilmemesi önerilir.
Keten tohumu omega3 bakımından da oldukça zengindir. Besleyici yönüyle de çok tercih edilen keten tohumu sindirim sistemine oldukça faydalı bitkiler arasındadır. Bilindiği gibi kabızlık yaşayan kişilerden kadın veya erkek fark etmeden şişkinlikler meydana geliyor. Şişmanlığa yol açan bu durum oldukça sağlıksızdır.

Sponsor Reklamlar

 keten tohumu zararları ve yan etkileri

Keten Tohumunun çok fazla tüketilmediği taktirde yan etkisi olduğu pek söylenemez.Keten tohumunun süt ve süt ürünlerinin içinde emilimi daha çabuk ve sağlıklı olacaktır. Bilindiği gibi günümüzde kabızlık çok ciddi sağlık sorunlarının başında gelmektedir. Kimyasal ilaçların yanı sıra sindirim sistemini harekete geçiren bitkiler daha çok tercih edilmektedir.

Keten Tohumu zayıflama

Keten tohumunun zayıflatma etkisinin dışında vücuda sağladığı faydalar saymakla bitmeyecektir. Keten tohumu yağı, tanesi ve tozu çok tercih edilip tüketiminde artış göstermektedir. Her öğünün vazgeçilmez takviyesi olmaya devam edecektir.


Anahtar Kelimeler:
· · · · · ·
Kategori:
Zayıflatırmı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title