Sponsor Reklamlar

Zayıflatan Bitkiler – Zayıflatan meyveler ve Zayıflatan besinler

Hepimiz zayıf olmak için neler yapılacağını araştırır ve kendimize en uygun diyet listelerini bulup uygulamaya başlarız. Sonuç olarak aç kalarak, diyet yaparak beslenme tarzımızı değiştirip zayıf kalabiliriz. Bilindiği gibi meyve ve bitkisel çayların zayıflatıp kilo verdirdiği kanıtlanmıştır. Gün içinde mutlaka C vitamininden zengin meyveleri tüketmeliyiz. Bu gruplar metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını kolaylaştırır. Meyve olarak ananas, portakal, yeşil elma ve mevsim meyvelerinden mutlaka faydalanmak gerekir. Mevsiminde olduğu zaman taze sıkılmış meyve suları çok faydalı olacaktır.

 Zayıflatan Bitkiler

Gün içinde mutlaka metabolizmayı hızlandırıcı yeşil çay içmek gerekir. Kabak, domates, ıspanak, pırasa gibi sebzelerden yemek yağ yakıcı bir özellik taşır. Lifli gıdalardan zengin besinleri tüketmek, kısa zamanda gözler önüne serilecek bir zayıflamayı yardımcı olacaktır. Acı biber, pul biber, tarçın ve zencefil gibi baharatlar yağ yakıcı özellik taşır. Kan dolaşımını hızlandırarak vücut ısısını yükseltir. Bu durumda günlük enerji miktarının % 10 artırmak anlamına gelir.

Sponsor Reklamlar

 Zayıflatan Meyveler

Greyfurt, yoğurt ve hindiba sebzesi de metabolizmayı hızlandırıcı bir etki yaratır. Gün içinde kalsiyum zengini yoğurttan bolca tüketmek gerekir. Greyfurt suyunda bulunan maddeler kan şekerini dengeler. Yağların yakılmasında çok büyük rol oynar. Her sabah mutlaka 1 bardak greyfurt suyu içerek yağ yakımını hızlandırabiliriz.

Zayıflatan Besinler

Soğan kendi başına bir antioksidandır. Metabolizmayı müthiş hızlandırır ve yağ yakımını hızlandırır. Soğan suyunun her sabah aç karnına haşlayıp, içine yarım limon suyu ekleyerek çok kısa bir sürede zayıflamayı nasıl başardığımızı görebiliriz. Soğan suyu kan dolaşımını harekete geçirir ve düzenli içildiği taktirde, çok kısa zamanda istenilen vücut ölçülerine kavuşmayı sağlar.


Anahtar Kelimeler:
· · · · · ·
Kategori:
Zayıflama

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title