Sponsor Reklamlar

Zayıflama Ayakkabısı

Zayıflama ayakkabıları piyasaya sürülen en etkili kalori yakma yöntemlerinden biridir. Evet yanlış değil! Sadece yapılması gereken bu harika ayakkabı ile günde 1 saat yürümek. Normal ayakkabı görüntüsünde olan ve sadece kilo vermek için tasarlanmış bir kalori yakma makinesidir. Selülitlerin yakılmasında son derece etkili, yürüyüş, duruş ve vücudu şekillendiren bir yardımcıdır. Ayrıca bölgesel incelmeye yarayan zayıflama ayakkabısı mucizevi bir yardımcıdır. Herhangi bir spor salonuna gitmemize gerek bırakmaz ve vücudu her yürüyüş sonrası daha da forma sokan ayakkabımızı mutlaka denemeliyiz.

 zayıflama ayakkabısı

Aç kalmadan fit görünmek artık hayal değil! Kan dolaşımımız hızlanacak ve daha sağlıklı bir görünüme neden olacaktır. Ayrıca bir çok bayanın şikayet ettiği varis ve selülitlere son verir. Çok fazla ayakta durmak özellikle bayanlarda selülit oluşumuna sebep olur. Bu da kötü bir görünüm ve sağlıksız hissetmemize neden olur. Aç kalıp diyetler yaparak veya tek besinle beslenerek, her daim çok fazla spor yaparak yani kısacası yorularak değil, sadece günde 1 saat bu ayakkabılarla yürümek etkisini çok kısa bir süre de gösterecektir.

 zayıflama ayakkabısı Faydaları

Ayakkabımızın en önemli özelliği yürürken tamamen sırt, karın, diz ve kalçayı uyaran kasları harekete geçiren bir şekilde tasarlanmıştır. Uyarılan bölgelerde kalori hareket ettikçe yanacak ve kan dolaşımı hızlanacaktır. Normal hayatımızdan hiçbir şey değişmeden sadece ayakkabımızı giyip yürüyeceğiz.

zayıflama ayakkabısı yorumlar

Vücudumuzu şekle sokmamızın yanı sıra, duruş ve dik durma gibi bir alışkanlığı da beraberinde getirecektir. Selülitler tamamen yok olacak ve yağlar kendiliğinden yanacaktır. En güzel ve tercih edilir yanı da, vücudumuzun orantılı bir şekilde zayıflaması olacaktır. Her şeyden önce duruşumuz ve yürüyüşümüz aynı oranda düzelme gösterecektir. Zayıf ve estetik görünmek artık çok kolay.

Sponsor Reklamlar

Zayıflatan ayakkabı – easytone reebok

Zayıflatan ayakkabılar arasında en çok tercih edilenlerin başında “Reebok” markası yer alıyor.Hollywood’dada ünlüler tarafından kullanılan ayakkabı “EasyTone ” Türkiye’de yüksek satış rakamlarına ulaştı.Bu ayakkabının fiyatı 158 TL’den başlayıp, özelliklerine göre dahada yüksek fiyatlara satılabiliyor.Ayakkabının en önemli özelliği yürürken kaslarınızı daha fazla çalışması, bu şekilde yürürken spor yapmış oluyorsunuz.

MBT Zayıflama Ayakkabıları

MBT’nin yürürken faydaları:
*Kalça eklemleri üzerindeki gerginliği azaltıyor
*Karın kas faaliyetini arttırıyor
*Dengeyi geliştiriyor
*Oksijen ve kalori tüketimini % 2,5 ‘ a kadar arttırıyor
*Diz eklemleri üzerindeki gerginliği azaltıyor
*Topuk eklerinin istikrarını olumlu yönde destekliyor
*Sırt kaslarının faaliyetini artırıyor
*Vücut duruşunu ve dengesini iyileştiriyor
*Kalça kas faaliyetini %9’a kadar arttırıyor
*Üst bacak kas faaliyetini %19’a kadar arttırıyor
*Alt bacak kas faaliyetini %18’e kadar arttırıyor

MBT’nin ayaktayken faydaları:
*Beden duruşunu iyileştiriyor
*Kalça kas faaliyetini arttırıyor
*Üst bacak kas faaliyetini arttırıyor
*Alt bacak kas faaliyetini arttırıyor
*Karın kas faaliyetini arttırıyor
*Oksijen tüketimini +9,3% kadar arttırıyor
*Boyun ağrılarını azaltıyor
*Ayak bileği eklem istikrarını iyileştiriyor
*Dengeyi arttırıyor
*Sağlığı olumlu destekliyor
*Sırt kası faaliyetini arttırıyor

Zayıflatan Ayakkabı Giyen Hollywood Ünlüleri :


Anahtar Kelimeler:
· · · · · ·
Kategori:
Zayıflama

Yorumlar

 • Zayıflama ayakkabısı aldım. gerçekten çok memnun kaldım. rehberlik yapıyorum ve bütün gün yürüyorum. önceden akşam olunca sırtım belim ağrırdı. baldırlarıma kıramplar girerdi. şimdi yorulduğumu bile hissetmiyorum. hızlı teslimat yapıyorlar. 2. perfect steps’i de oradan verdim.

  Selin Girgin Oca 17, 2012 18:02
 • telefon numaranızı alablmym sıparıs vercem de

  cengiz türker Nis 1, 2012 16:35
 • Zayıflama ayakkabınızın fiyatını ögrenmek ve kaç numaradan başlıyor nasıl sipariş verebiliriz.Beni bilgilendirebilirmisiniz.TŞK EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR…
  NURHAN AKTAŞ

  NURHAN AKTAŞ Nis 6, 2013 10:13

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title