Yoğurt Kürü – Yoğurt Kürü ile zayıflama


Reklamlar

Yoğurt Kürü

Günümüzde bölgesel incelmek ve zayıflamak herkesin sorunu haline geldi. Bunu doğal yollar ile başarmak ise oldukça güç. Yoğurt kürünün hem cildinizi güzelleştiren hem de zayıflatan etkisine siz de şaşıracaksınız.

Yoğurt Kürü zayıflama

Kürün başarısını bilimsel olarak şu şekilde açıklayabiliriz. ABD Tennesse Üniversitesi’nde yapılan araştırmalara göre yağsız yoğurdun göbek yağlarını tek başına erittiği anlaşıldı. Bunun yanında zencefilin de yağ yakıcı özelliği olduğu biliniyor. Keza zerdeçal da hazmı kolaylaştırıcı özelliği ile tanınan bir bitki.Yoğurt

Yoğurt Kürü Nasıl Hazırlanır

Yoğurt kürü için gerekli olan malzemeler;

  • 1 çay kaşığı zeytin yağı
  • 1 çay kaşığı zencefil
  • 1 çay kaşığı zerdeçal
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 1 kase yağsız yoğurt

Öncelikle 1 kase yağsız yoğur ile 1 çay kaşığı zencefil, 1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçını karıştırıp üzerine 1 çay kaşığı zeytin yağı ekleyerek karıştırmalısınız. Bu karışımı sabah, öğlen ve akşam yemeklerden 1 veya 2 saat once tüketmelisiniz. Yoğurt tok tutan bir besin olduğu için acıkmanızı da engelleyecektir.

Yoğurt Kürünün faydaları

Özellikle göbek bölgesindeki yağların erimesi ve kilo vermede zorlanan kişilere destek olabilecek bir kür olan yoğurt kürü; aynı zamanda ileride oluşabilecek kemik erimesi, diş kaybı ve bağırsak kanseri gibi rahatsızlıkları da engeleyici bir özelliğe sahip.

Kürü uygularken aynı zamanda spor yapmalı ve bolca su tüketmelisiniz.

Konuya Cevap Yaz

Yorum yapılmamış

Henüz Görüş Yazılmamış!

Konuya ilk cevap yazan siz olabilirsiniz! Yorumlarınız bizim için değerli.

Konuya Cevap Yaz
Yorumlara bak

Konuya Cevap Yaz

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*