home Zayıflama Sodalı Form Çayı Zayıflama Kürü

Sodalı Form Çayı Zayıflama Kürü

Birçok zayıflama yöntemini denediniz, ancak yinede sonuç alamadınız mı? Öyleyse sodalı form çayını mutlaka denemelisiniz. Sodalı form çayı tek başına zayıflatmıyor. Bu zayıflama kürü kullanırken düzenli diyet ve sporda yapmak şart. Sodalı Form Çayı Zayıflama Kürü sizin kilo vermenize yardımcı oluyor. Spor yada diyet yapmadanda kilo verdiriyor. Ancak, spor ve diyetle birlikte oldukça hızlı kilo verebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde verdiğiniz kiloları alma ihtimalinizde çok daha az olacaktır.

Sodalı Form Çayı Malzemeleri

2 adet Sallama yeşil çay,
1 adet ufak limon yada büyük limonun yarısı kadar,
1 şişe soda,
4 bardak su

Sodalı Form Çayı Tarifi

Sponsor Reklamlar

Öncelikle herhangi bir kapta suyu güzelce kaynatın. Su kaynadıktan sonra içerisinde limonun kabuğunu soymadan içine atıyoruz. 2 adet sallama yeşil çayıda ilave ediyoruz. 10 dakika kadar daha kaynatıyoruz. Kaynattığımız karışımı artık başka bir kaba alabilirsiniz. Bunu yaparken süzme işlemi yaparak dökebilir, bu sayede karışımdakilerin sadece sıvısı kalacaktır. Bundan sonra yapmanız gereken ise 1 şişe sodayıda karışımın içerisine aktarmak. Sodayı kaynatma bittikten hemen sonra dökmeniz gerekecektir.

Sodalı Form Çayı Kullanımı

Kaynatma işlerminin amacı karışımın birbirine geçmesi ve limon ile yeşil çaydaki tüm suyun karışıma geçmesidir. Kaynatma işleminde sonra aktardığınız sodayla birlikte bundan sonra dolapta muhafaza edebilirsiniz. Yapılması gereken Sodalı Form Çayı’nın bir seferde tüketilmesi değildir. Gün boyu saatlere yayarak azar azar tüketmekte yarar bulunmaktadır. Bu zayıflama kürünü tükettiğinizde zayıflama olasılığınız çok yüksek. Ancak, sadece Sodalı Form Çayı’nı içerek değil aynı zamanda spor yada diyet yaparakda zayıflamanıza katkıda bulunabilirsiniz. Zayıflama kürü aralarında en etkili kürlerden biri olan Sodalı Form Çayı’nı haftada birgün yapabileceğiniz gibi hergün düzenli olarakda tüketebilirsiniz.

One thought on “Sodalı Form Çayı Zayıflama Kürü

  1. deneyen var mı? ben 3 gündür içiyorum pek bir faydasını görmedim. bir hafta olmasını bekliyorum, ayrıca tadı berbat haberiniz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir