home Zayıflama Ömer Coşkun – Formula 21

Ömer Coşkun – Formula 21

Ömer Coşkun’dan Zayıflama Tableti

Ömer Coşkun, son zamanlarda bitkisel destek ürünleri ile sürekli televizyonlarda gördüğümüz bir doktorumuzdur. Alternatif tıbbın kapılarını insanlara açan ilk isimlerden bir tanesidir. Kanser dahil pek çok hastalığa bitkiler ile çözüm yolları getirmeye çalışmış ve Adanada girmiş olduğu bu yola, insanlara daha kolay ulaşabilmek amacıyla İstanbulda devam etmiştir.
Ve Ömer Coşkun’un bitkilerle ilgilenmesi ve bitkilerin gücünü keşfetmesinin ardından zayıflamak isteyen kişileri hatırlaması da çok zaman almamıştır.

formula 21 içindekiler

Geliştirmiş olduğu Formula21 beslenme destek ürünleri ile zayıflamak isteyenlere alternatif bir yol sunmuştur.
Formula21 Form tabletler tamamen bitkisel içeriğe sahip olup sahip olduğunuz fizyolojik sorunlarınızdan da kurtulmanız için zemin hazırlamaktadır. İçerisinde 90 tablet bulunan Formula21 Form ürününden günde 6 adet kullanmanız gerekmektedir.
Ürünün kullanım şekli oldukça basittir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 3 bardak ılık su ile içilmesi önerilmektedir. İdeal kilonuza ulaşmanız için ürünü 90 gün boyunca aralıksız ve düzenli olarak kullanmanız önerilmektedir. 90 günün sonunda, istediğiniz kiloya ulaşamazsanız ürüne devam edebilirsiniz.

formula 21 form kullananlar

Sponsor Reklamlar

Ancak ilk 90 günde görmüş olduğunuz etkiyi görememeniz normaldir. Bu nedenle 90 günün sonunda Formula21 Form kullanımına ara vermeniz önerilmektedir. Ürünün fazla kullanımından herhangi bir olumsuz sonuç doğmamaktadır. Her yaştan insanın kullanabileceği Formula21 Form ürününün bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.

formula 21 form yorumlar
Formula21 Form tabletleri tamamen bitkisel ürünlerdir ve fazla kullanımın da bünyenize herhangi bir zararı olmamaktadır. Ancak zararı olmamasına karşın herhangi bir faydası da bulunmamaktadır.

Doğal yollardan sizi zayıflatan Formula21 Form ürünü yemeklerden yarım saat önce 3 bardak ılık suyla alınması alınması nedeniyle daha az yemek yemenizi sağlayacak ve fazla almış olduğunuz su sayesinde de yediklerinizi direk boşaltım sistemiyle atmanız dolayısıyla kalori sorununuzu ortadan kaldırmış olacaktır.
Doktor Ömer Coşkun’un geliştirmiş olduğu Formula21 Form İSO belgesine sahiptir ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış bir üründür. Bunun yanında, daha düşük fiyata satılan  Formula 21 form tabletlerin taklit ürün olduğunu ve bunların hiç bir şekilde onaylanmadığını da bilmeniz gerekmektedir. Formula21 Form ile 90 gün süresinde zayıflayabilmenizin yanında taklit Formula21 Form ürünleri ile istediğiniz zayıflatıcı sonucu alamayacağınız gibi Formula21 Form’un herhangi bir bilinen yan etkisi olmamasına karşın bu taklit ürünler ile karşılaşacağınız sorunlardan da Formula21 Form üretici firması sorumlu değildir.

One thought on “Ömer Coşkun – Formula 21

  1. Ömer coşkunu takip ediyorum ve gerçekten adam işinin eri yani bitkilerle kansere care bulmaya bile çalıstı vallahi bravo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir