Sponsor Reklamlar

kekik suyu faydaları – Kekik Suyu zayıflatır mı

Günümüzde kilo vermek ve bir çok tedavi yöntemlerinde kullandığımız bitkiler şifa dağıtmaktadır. Bunun yanında bitmeyen tedavi yöntemleri de ne kadar şanslı olduğumuzun bir kanıtıdır. Kekik hayatımızda bulunan en muazzam bitkilerden biridir. Her derde deva özelliği, kilo vermek konusunda da kendisiniz gösteriyor. Aç kalarak, diyet yaparak zayıflamanın yanı sıra sadece spor yaparak desteklenen kekik suyu ile zayıflama konusu oldukça tercih edilen bir zayıflama yönetimidir. Kekik vücuda hiçbir zararı olmayan bir bitkidir. Soğuk algınlığı, ağrı kesici etkisinin yanı sıra kullanıldığı alanlar gün geçtikçe çoğalma göstermektedir.

 Kekik Suyu Faydaları

Sponsor Reklamlar

Kekik suyunu idrar söktürücü ve toksinleri atma etkisi vardır. Bunun yanında sindirim sistemini düzenli olarak çalıştırır. Vücutta bulunan fazla ödemi atar ve kilo verme konusunda son derece yardımcıdır. Bilindiği gibi kabızlık kilo vermeyi çok zor hale getirir. Kabızlığı önlediği ve vücuttan idrar attığı için, gün içinde mutlaka içilmesi gerekiyor. Bir tutam kekiği bir su bardağı sıcak suyun içine atıp 10 dakika demlenmesini bekleyelim. Demlendikten sonra süzüp suyunu içelim. Kekik suyunu yemeklerden sonra içmek gerekir. Damıtılmış kekik suyunu ise, yarım çay bardağı içebilir ve midemiz başta olmak üzere bütün organlarımızın rahatladığını hissederiz.

 Kekik Suyu zayıflatır mı – Kekik Suyu Zayıflama

Vücutta bulunan ödem şişkinliklere yol açtığı gibi, gün içi rahatsızlık veren sonuçlar doğurur. Az çalışan sindirim sistemi de kilo almak için yol açar. Çünkü doğru çalışmayan bir metabolizmada yağlar yanmayarak depolanmaya yönelir. Kekik suyu yağ yakmaz fakat, toksinleri vücuttan atmaya yarar sağladığı için içilmesi önerilen bir bitkidir. Kekik hazım sorununu çözer ve vücutta kan dolaşımını düzenler. Kekik suyunun çok yaygın bir kullanım alanı vardır. Her konuda başvurabileceğimiz kekik suyu, her derde devadır.


Anahtar Kelimeler:
· · · · ·
Kategori:
Zayıflama

Benzer Yazılar


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title