home Zayıflama HCG DAMLA kullananlar yorumları faydaları zararları fiyatı

HCG DAMLA kullananlar yorumları faydaları zararları fiyatı

Amerikada ve avrupada ünlüler başta olmak üzere milyonlar hCG Damlası kullanmaya başladı.Doğal olması ve zayıflatırken yan etkilerinin olmaması nedeniyle hCG Damlası Türkiyede’de doktorlar tarafından hastalarına tavsiye edilmeye başlandı. Daha önce şiddetle zayıflama kapsullerine karşı olan doktorlar hCG Damlasını gönül rahatlığı ile kullanıp tavsiye ediyorlar.

Merakla beklenen hcg damlası kilo veremeyenlerin umudu oldu. Önce hollywood starları uyguladı ve sonuçlar mükemmeldi. Amerika’lı bilim adamlarının geliştirdiği yeni bir yöntemle çok kısa bir sürede sağlıklı zayıflama sağlanabiliyor. HCG yönteminin çok pahalı olan iğneleri Türkiye’de ilk olarak sayılı doktorlar tarafından ünlülere uygulandı. Çok pahalı olan iğneler hem inceltti. Hem de ünlülerin gizli zayıflama sırrı oldu.Pek çok ünlü hcg yöntemiyle zayıflayınca hcg damlalarını yurtdışından getirtmeye başladı.Yan etkisiz zayıflatan iştah kontrolü sağlayan ve metobolizmayı hızlandıran hcg damlası nihayetTürkiye‘de. Doktorlar zayıflama kapsüllerinin yan etkileri yüzünden korkan hastalarına hcg damlasını öneriyor.

hCG Zayıflama Damlası aslında, Amerika’lı bilim adamı Dr. Simeons’un bulduğu formülün %100 bitkisel hale getirilmiş hali… hcg damlası ilk çıktığında uygulama iğne olarak yapılıyordu ve günde üç kez iğne vurdurmak zorunda kalıyordunuz… Şimdi, hCG’nin fomülü %100 bitkisel hale getirildi ve daha da güçlendirildi… Ama en önemli fark, hCG’nin damla haline dönüştürülmüş olması hcg damlası şu anda dünya üzerinde en etkili yöntem olarak gösteriliyor…

Sponsor Reklamlar

hcg damlası’nın dünyada bu kadar ilgi görmesinin sebebi, damla olarak kullanılan veya damla olarak bu kadar geliştirilmiş bir ürünün bulunmaması… En önemli özelliği, kapsül veya hap olmaması, doğrudan dilinizin altına damlatılarak, tükrük bezlerinden vücudunuza zarar vermeden etkisini göstermesi… Bunun yayında hCG Zayıflama Damlası, %100 bitkisel bir karışım… Klinik olarak A.B.D. ve A.B ülkelerinde artık sadece hCG Damlasından söz ediliyor… Bunun nedeni, diğer ürünler gibi vücudunuzun dengesini bozarak değil, tam tersine vücudunuzu dengeleyerek zayıflamanıza yardımcı olması… Amerika’da uzun yıllardır kullanılan hCG Zayıflama Damlası, şimdi girişimci bir grup tarafından Türkiye’ye getirildi ve ülkemizde de kullanılmaya başlandı.

Sağlık programları yapımcısı ve sunucusu Meltem Şarkışlalı hCG Damlasını, doktorların güvenle tavsiye etmesi üzerine ve tatlı krizlerinede engel olduğu için kullandığını ve bu yöntemle zayıfladığını dile getiriyor.

HCG DAMLA Zararları

hCG Damla Nedir ? HCG Damla Nasıl Kullanılır? HCG Damla Kullanım Şekli Nasıldır? HCG Damla Kullanıcı Yorumları…  Dr. Simeons bulduğu yöntemi geliştiren uzmanlar hCG Damlanın formülünü buldular. Bu formül günde 3 kez kullanım ile hem …

hcg damla fiyatı : 89.00 TL

HCG Damla Yorumları ve HCG DAMLA KULLANANLAR

bu gun başladım yanı 9 kasımda inşallah umdugum gıbı olacak kılo verecegım. 34 kıloyla başladım umarım bır ay sonra 5 kılo verdım dıye sızlere guzel haberlerım olur
hCG damla kullanım şekli:Kullanımı oldukça basit olan hCG Damlayı; Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa aç karnına 10 damla damlatıyorsunuz. Damlatıldıktan sonra dilinizin altında ortalama 30 saniye kadar bekletip yutuyorsunuz. Bu işlemden sonra yaklaşık 30 dakika boyunca yemiyor ve içmiyoruz.

HCG Damla 40 günlük kür olarak kullanılmaktadır. Bir şişe ortalam 40 günlük kullanımn için yeterlidir. Kullanım sırasında 1 kür bittikten sonra 5 günlük bir ara vermeniz vücudunuzun ikinci küre hazırlanmasını sağlayacaktır. İki kür arasında 5 günlük bir dinlenme sonrasında 2. küre başlayabilirsiniz. Bu şekilde vücudunuzda daha da güçlü bir etki gösterecektir.

2 thoughts on “HCG DAMLA kullananlar yorumları faydaları zararları fiyatı

  1. Merhaba hcg damla hakkında hiç bir fikrim yok.Tarım ve köy işleri bakanlığından onaylımıdır ? Kesinlikle %100 zararsızdır diyebilirmiyiz? Daha sonraki dönemlerde veya hızlı zayıflama ile vücutta endikasyonlara sebep oluyor mu ? Lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.

  2. kesinlikle bu damlaya inanmayın.20 gündür kullanıyorum herhangi bir etkisi yok.çok düzenli hergün aynı saate kullandım bunun yanında 1 saat yürüyüş yarım spor yaptım.normaldede zaten yemeklerinize dikkat ader sporda yaparsanız doğal yollardan zaten verebilirsiniz.ben paramı çöpe attım siz atmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir