Doğuş Form Çayı

Reklamlar

Doğuş form çayı, form çay, form çayları, form çayı zayıflatırmı, form çayı faydaları

Bitkilerle gelen mutluluğu gün boyu hissetmek isteyenler için form ve yeşil çay ürün ailesine yeni çeşitler ekleyerek yararlı bitkileri, son derece sağlıklı ve lezzetli çaylara dönüştürüyor.

Özel sektörün lider çay markası Doğuş Çay, gün boyu canlı kalmak, rahatlamak ve formda kalmak isteyenler için Doğuş Form çayı grubunda; maydonozlu-limonlu, çilekli ve kayısılı olmak üzere üç farklı alternatifi ve Doğuş Yeşil çayı grubunda ise; çilekli ve yeşil elmalı olmak üzere iki farklı alternatifi sizlere sunuyor.

Form çayları ailesinde birbirinden lezzetli çayları sizlerin beğenisine sunan Doğuş Çay’ın form çayları sindirim sistemini çalıştırarak, metabolizmanın hızlanmasına yardımcı oluyor. Yaz aylarının gelmesiyle başlayan formda kalma çabalarına önemli katkı sağlayan Doğuş Form Çayları, içerdiği karışık bitki çayı formülasyonu ile vücudu toksinlerden arındırıyor.


Doğuş, antioksidan özelliği sayesinde mucizevi yararları olan Yeşil Çayı, çilekli ve yeşil elmalı olarak üretiyor. Ayrıca,  Doğuş Yeşil Çayları tempolu yaşam koşullarının getirdiği aşırı heyecan ve gerginliği hafifletmede destekleyici olarak lezzet düşkünlerine sunuluyor.
Doğuş Bitki Çayları; kısacası sağlığına değer veren herkes için yepyeni bir içecek alternatifi.

Doğuş Form Çay :

Sindirime yardımcı olacak şekilde, doğanın mucizevi bitkilerinin karıştırılmasıyla elde edilen Form çayı; dolaşım ve sindirim sistemini hızlandırmada etkilidir.
Toksinlerden kurtulmanın en güvenli ve ekonomik yöntemidir.

Reklamlar