home kilo vermek Acı Çehre Tohumu – 1 Ayda 8 Kilo verdiren Acı Çehre

Acı Çehre Tohumu – 1 Ayda 8 Kilo verdiren Acı Çehre

Acı Çehre – 1 Ayda 8 Kilo

Acı çehre tohumu sayesinde 1 ayda 8 kilo vermek mümkündür. Tabi herkesin metabolizma hızı farklı olduğu için maksimum 8 kiloya kadar inebiliyorsunuz. Acil kilo vermek için uzmanlar tarafından önerilmiş ve son derece hızlı bir şekilde etkisi gösterdiği kanıtlanmıştır.

Acı Çehre Kullanımı

Aktarlardan temin edebileceğiniz acı çehre tohumunu sabah kahvaltıdan 1 saat sonra bol suyla içebilirsiniz. İster çiğneyerek ister tüm yutarak tüketebilirsiniz. Tamamen bitkiseldir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bağırsakları çok güzel çalıştırıyor ve kabızlık gibi sorunlarınızı ortadan kaldırıyor. Mide gazı ve şişkinlerinizden kurtuluyorsunuz.

Acı Çehre Faydaları

Göbek, basen ve bel gibi bölgelerinizde toplanmış kilolarınıza elveda demeye acı çehre tohumu ile elveda diyebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan itibaren 3 saat sonra etkisini göstermeye başlayacak ve sindirim sisteminiz çok güzel çalışacaktır. Ayrıca kolestrol, böbrek hastalıkları ve mide şişkinliği gibi rahatsızlıklarınıza da çare olmaktadır.

Sponsor Reklamlar

Acı Çehre ile Zayıflama

Düzenli olarak günde sadece 1 adet acı çehre tohumuyla 1 ayda ideal kilonuza emin adımlarla ulaşacaksınız. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmamaktadır ve vermiş olduğunuz kiloları kesinlikle geri almamaktasınız. Doğal yollarla ve sağlıklı zayıflamanın en hızlı şekli acı çehre tohumuyla zayıflamaktır.

Acı Çehre Tohumu

Acı çehre tohumunun en önemli özelliklerinden biri de yağ depolanmasını engellemesidir. Toksinleri dışarıya atarak besinlerin vitamin ve minerallerin emilmesini sağlar. Vücut direnci artar ve bağışıklık sisteminiz güçlenir. Acı çehrenin modern tıpta yeri vardır. Yapılan son araştırmalara göre acı çehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği saptanmıştır. Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır. Mutlaka yemeklerden 1 saat sonra bol suyla alınmalıdır. Kilo takibinizi haftada 1 kere yaptığını zaman vücudunuzdaki değişikliği görebileceksiniz. Ayrıca gözle görülür bir değişim yaşamaya da kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra hazır olun.

13 thoughts on “Acı Çehre Tohumu – 1 Ayda 8 Kilo verdiren Acı Çehre

 1. bu cehre otu inanilmaz derecede isal yapıyor vede isal bir hastalıktır vucuttaki su dengesini alt üst eden onun ıcın onermem ben sahsen

 2. Her sitede bu belirtiliyor zaten bol su tüketmeniz gerekiyor diye zaten bunu kullandığınızda su kaybettiginiz için agzınız kuruyor. ve bunun etkisi ilk günlerde 3 saat kadarken sürekli kullanıldıgında 1 saate kadar iniyor bagırsakları temizliyor gazı gideriyor. Yorum yaparken bunlarıda unutmamak lazım sadece tek bir yeri görmeyelim. Sonuçta tohumu kullandıgımızda hicbir katkı maddesi olmadan kullanıyoruz hapları söylemiyorum. Ben çok memnunum kilo kaybetmek için degilde sıkıstıgım zamanla kullanmaya dikkat ediyorum.

 3. Ben bir haftadır kullanıyorum, 2.5 kilo verdim. Gözle görülür bir şekilde fark ediliyor kilo verdiğim
  evet ishal yapıyor ama bol su içiyorum dengeyi korumuş oluyorum.

 4. ben kullanıyorum iki günde 2 kilo verdim cok memnunum ve devam ediyorum sizede öneriyorum acı çehreyi

 5. Ben bugun basladim etkisini hrmen gordum umarim devamli olur

 6. arkadaslar orjinal aci cehre bulamiyorum nerden aldiniz acaba???

 7. Meraba, ben dün başladım kullanmaya ama bende ishal yapmadı. Bana tavsiye edene sordum yağ yaktırır sen kullanmaya devam et dedi sizce yağ yakar mı?

 8. Ben kullandım 2 tane içtim hiç etki etmedi sindirim sistemimde problem olduğu için 4 tane içcem bakalım

 9. ben akşam yemeginden önce 3 bardak suyla alıyorum sabah alın yazıyor ama dışarıda işim oldugu için akşam alıyorum bol su için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir