5 Günde 15 Kilo verdiren diyet

Reklamlar

Herkes 5 Günde 15 kilo vermek ister ama Kilo vermek hatta hızlı kilo vermek konusunda, bazı diyet önerileri olmakla beraber metabolik açıdan zorlanmadan kilo vermek düzenli ve doğru beslenme davranışlarından geçer. Her insanın metabolizması farklı çalışır ve buna dayanarak kısa zamanda kilo vermek istiyorsak eğer, önce metabolizmamızı hızlandıran yıyecek ve içecek kürlerinden fayda beklememiz daha doğru olacaktır.

Öncelikle hazır besinleri hayatımızdan çıkararak işe başlamalıyız. Kafamıza ne beynimize bunu imgelemeli ve kendimıze kabul ettirmeliyiz. Dıyet konusunda başarı sağlamak için yapmamız gerekenler aslında çok kolay. Aç kalmadan yapılan diyetlerle, kalıcı sonuçlar elde edebilıriz. Aç kalmak metabolizmamızın çalışmasını engelleyecek ve bizi halsiz düşürecektir. Öncelikle bunu bilmeli ve kendimıze artık zayıflamalıyım ve istemediğim kilolarımı vücudumdan atmalıyım cümlesini kodlamalı ve gerçekten buna inanarak dıyetimize başlamalıyız.

5 Günde 15 Kilo verdiren diyet listesi

1. gün sabah: bır bardak greyfurt suyu, bir dilim kepek ekmeği ve bir dilim beyaz peynir. Bunun yanında bol maydanoz ve nane tüketmeliyiz. Maydanozda metabolizmayı hızlandırıcı ve c vitaminı açısından zengin besin değeri bulunmaktadır. Greyfurtun yağ yakıcı özelliğinden her sabah faydalanmalıyız.

Öğle Diyet listesi: Haşlanmış brokoli ve haşlanmış tavuğun beyaz etinden ve bir kase yoğurt ile desteklemeliyiz. Akşam: Bol yeşil yapraklı sebze salatası, içine elma sirkesi takviyeli ve limonlu olmalı. Bir fincan yeşil çay içimi ile desteklenmeli ve gün içerisinde 2 fincan kadar tüketilmelidir.

2. gün: Sabah bir bardak portakal suyu, bır adet haşlanmış yumurta, domates ve salatalık tüketilmelidır. Öğle: az pişirilmiş ıspanak, yoğurt eşliğinde yenmeli. Akşam: Marul salatası, ızgara balık. Yine hazmı kolaylaştırıcı ve yağ yakımı açısından kolay olan yeşil çay içilmelidir.

5 günde 15 kilo verdiren Bu diyetleri uygularken bol su içmeye özen göstermeli ve günde 2 fincan yeşil çay tüketilmesi gerekmektedir.Eğer sorunsuz uygularsanız 5 günde 15 kilo verebilirsiniz. Diyetimizi uygularken sebze ve meyve ağırlıklı olmasına özen göstermeli protein alımına dikkat etmeliyhiz. Protein yağ yakıcı özellik içerir. Bunun yanında mutlaka egzersiz hareketleri yapmalı, yapabileceğimiz kadar çok aktivite hareketlerinde bulunmalıyız. Yürümek hem en kolay hem de yapılması en kolay olan egzersiz harteketidir.

Fakat yapabilıyor isek, ip atlamalı ve kalorimizi daha çabuk yakmalıyız. İp atlamak bütün vücudu aynı oranda harekete geçirerek, eşit şekilde kalori yakımını sağlamaktadır.İp atlarsanız 5 günde 15 kilo vermeniz kolaylaşacaktır. Şunu bilmeliyiz ki! Hareketsiz ve makineleşmiş bır yaşam şeklinde, kilo vermek bır yana şişmanlama yolunda ilerlememiz kaçınılmaz olacaktır. Kısa zamanda kilo vermek demek, çok hareket demek. Hızlı çalışan metabolizma demek.

Hayatımızadan çıkaracağımız bazı tembel alışkanlıklarımızdan vazgeçmek demek, hayatımızda çıkardığımız fazla kilolar demek.5 günde 15 kilo vermek imkansız değil

Reklamlar