15 günde 10 kilo verme

Reklamlar

15 günde 10 kilo vermek aslında zor bir şey değildir. Tabi bu durum kişilerin metabolizma hızına göre değişim gösterir. Her şeyden önce kendimizi zayıflamaya hazırlamalıyız.

15 günde 10 kilo Diyeti

Fazla ve gereksiz yağları vücudumuzdan atmak sandığımız kadar zor bir durum değildir. İstemekle işe başlamalı ve harekete geçmeliyiz. Öncelikle hangi sporu yapacağımız konusunda karar vermeliyiz. Yürümeyi sevenler özellikle sabahları metabolizmayı çalıştırmak açısından yürüyüş yapmalılar. Daha hareketli bir spor tercih edenler ise koşmayı tercih etmeliler.

 15 günde 10 kilo verdiren diyet

Tabi ki spor yapıyoruz diye yediklerimizi önemsemeyecek değiliz. Sabah uyanınca güne taze sıkılmış portakal suyu ve yağsız kepek ekmeği ile tost yiyebiliriz. Bunun yanında domates, salatalık ve bol yeşillikli bir menü güne daha zinde başlamamızı destekleyecektir. Bunun yanı sıra ara öğünleri atlamadan yeşil elma, haşlanmış tavuk etli salata ve bir kase çorba tercihler arasındadır. Akşam yemeklerinde seçim yapmadan ve ekmek tüketmeden bol salata, az porsiyonlu yemek yenebilir. Akşam yemeği en az yememiz gereken öğünlerden bir tanesidir.

10 kilo vermek için

Bunun yanı sıra hamurlu ve şekerli gıdalardan uzak duralım. Acil vermemiz gereken kilolarımız vücudumuzu ancak bu şekilde terk edecektir. Kendimizi yemek konusunda biraz dizginlemek ilk şarttır. Daha sonra hareketli bir yürüyüş, dans ve bunun yanı sıra

 

metabolizmayı çalıştıracak bitki çaylarından destek alabiliriz. Yemeklerimize koymuş olduğumuz yağları en aza indirmeliyiz. Hazır yiyecek ve içeceklerden uzak durmalıyız. 15 günde 10 kilo küçümsenecek bir rakam değildir ve belli kuralları vardır. Fakat istediğimiz kiloya ulaşınca, kendimize olan güvenimiz hayli artacaktır. Gün içerinde bol bol su tüketimi yapmalıyız. Su vücudun belli başlı ihtiyacını karşılayacaktır. Bol bol taze meyve ve sebze tüketelim. Kısa zamanda kötü kilolardan kurtulma şansımız çok yüksek.

Reklamlar