Sponsor Reklamlar

incelten zayıflatan yağlar

Doğal yöntemlerle zayıflamak neredeyse moda haline geldi. Doğal bitkisel yağlar ile zayıflamak ise günümüzde her kadının uyguladığı, yağlar incelten yağlar ve zayıflatan yağlar çok da faydasını gördüğü bır kullanım şekli haline geldi. Doğal çözümler sağlık açısından ve psikolojik açıdan, bizleri olumlu yönde etkilemekte ve gerçekten zayıflatmaktadır.

Son derece ekonomik olan bu bitkiler, kullanım açısından da son derece rahat ve kolaydır. Bu yağlar hiç bir kimyasal ürün içermemekle beraber, cildimizi de pürüzsüz bir şekle sokacaktır.

bitkisel inceltici yağlar

Bu inceltici yağlardan bir tanesi biberiye yağıdır. Aktarlarda kolaylıkla bulabileceğimiz biberiye yağını, ev işi yaparken, veya dışarı çıkarken bile az miktarda masaj halinde kilolu olan bölgemize sürüp, isteğe bağlı olarak bekletebiliriz. Biberiyenin yağ yakıcı özelliği verdir ve vücudumuza pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Bir diğer yağ ise, susam yağıdır. Susam yağında kuru ciltler için müthiş canlandırıcı bir etkidir. İçinde bulundurduğu

Sponsor Reklamlar

İnceltici krem ve inceltici bitkisel yağlar

E vitamini sayesinde cildimizi besler ve portakal kabuğu görünümünden kurtarır. Okaliptus yağıda bu şifalı yağlardan biridir. Sıkılaştırıcı etkisi sayesinde, bacak veya fazla kilolu bölgemize bır miktar sürülmeli ve masaj yapılmalı. Eğer bu yağların hepsini aynı anda kullanırsak, daha faydalı olacak ve etkisini daha çabuk gösterecektir.

incelme Formülünün uygulanışı

İncelmesini istediğimiz bölgelere, hepsinden eşit miktarda olmak üzere yaklaşık 10 dakika masaj yapılarak sürülüp beklenmeli. Hatta beklerken dans edebilir, yürüyebilır ve çeşitli egzersız hareketleri yapabilıriz. Bu inceltici yağları kullandıktan kısa bır süre sonra, hem bölgesel bizi rahatsız eden yağlarımızdan kurtulur hem de pürüzsüz bir görünüme belirgin derecede sahip olmuş oluruz.


Anahtar Kelimeler:
· · · · ·
Kategori:
İncelmek

Yorumlar

  • zayıflatan yağ karışımı hangileridir

    hilal eskibabadağlı Şub 22, 2012 15:18

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title