home Güzellik Kaş uzatma – Kaş uzatma yolları ve yöntemleri

Kaş uzatma – Kaş uzatma yolları ve yöntemleri

Kaş Uzatma

Kaş bayanların yüzünü gösteren en önemli şekillerden biridir. Kalınlığı, inceliği, sıklığı ve seyrekliği ile yüzünüze farklı bakış açıları getirir. Bakışınızı ve görüntünüzü güzel kılmak için seyrek kaşlardan çok sık ve biçimli kaşlara ihtiyacınız vardır. Bunun için kaşınızı aldırırken dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Yanlış alınan tek bir kaş bile şeklini değiştirerek seyrelmesine sebebiyet verir. Bazı kaşlar kolay çıkmazlar ve oldukça seyrektirler. Bu da oldukça olumsuz bir duruş sergiler.

Kaş Uzatma Yöntemleri

Sponsor Reklamlar

Kaşların çabuk uzaması için tatlı badem yağını ince bir pamuk veya kulak pamuğuyla kaşınıza sürün ve bekleyebildiğiniz kadar bekleyin. Kaşlarınızı kökünden besler ve çabuk uzamasını sağlar. Yüzünüzü yıkarken kaşlarınıza bastırmayın ve çok fazla oynamayın. Çok sık kaş aldırmayın ve mümkün olmadıkça kaşlarınızı kesmeyin. Parmağınıza bir damla halis zeytinyağı koyun ve kaşlarınızın üzerine sürün.

Kaç Uzatma Yolları – Yöntemleri

Hint yağı saçı beslediği gibi kaşı da besleyecektir. Hint yağını da aynı miktarda kaşlarınıza yedirerek sürün ve 20 dakika bekleyelim. Daha sonra yıkayalım. Saçlarınızı boyarken kaşlarınızla uyum sağlaması için boyarsanız, kaşlarınızın dökülmesine sebebiyet vermiş olursunuz. Oldukça yanlış bir uygulamadır ve zaten az olan kaşlarınızı daha çabuk dökecektir. Besleyici yağlarla kaşlarınızı besleyin ve köklerinden sağlam çıkmasına yardımcı olun. Kaşlar yüzün en doğal ve kalıcı yeridir. Bakımının da doğru yapılması gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir