Sponsor Reklamlar

bel eritme

Bel eritme, bel eritme egzersizleri, bel eritme yöntemleri, bel eritme diyeti Birçok kadın bel bölgelerinde biriken aşırı yağlanmalardan ve bu şekilde ortaya çıkan kilolarından mustarip bir şekilde dolaşmaktadır. Oysa ki bel bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi ve istenen incelikte bir bele kavuşulması her zaman için mümkün olmaktadır.

Bel Eritme Egzersizleri

Bel bölgesinde meydana gelen kiloların yok edilmesi için en etkili ve sağlıklı yöntemler birtakım egzersizler olmaktadır. Ancak yanlış yapılan mekik ya da belin çeşitli hareketlerle zorlanması bel için faydalı olmadığı gibi bu bölgeye zarar verilmesini de mümkün kılmaktadır.

Bel Eritme yöntemleri

Sponsor Reklamlar

Bel kısmında yer alan kiloların yok edilmesi için oturur pozisyondayken ayakların 30-50 cmaralığında havaya kaldırılması ve ardından indirilerek bu hareketin birkaç kez tekrarlanması gün içerisinde yapılacak etkili hareketlerden biri olmaktadır. Bunun yanında ayakların sandalyeye yerleştirilerek yere uzanılması ve ardından omuzlar ve sırt bölgesinin bir kısmının yerden kaldırılması da yine önemli egzersizlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu hareket esnasında belin yerden kalkmaması önemli bir konumda yer almaktadır.

bel eritme hareketi

Diğer yandan sırt üstü yatılarak yan kısımlara doğru uzanılması da bel eritme yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Her iki tarafa da belirli aralıklarla uzanmak ve dizlerin bükük bacakların yerde kaldığı bir pozisyonda 152er kez tekrarlandığında belde yer alan kiloların zamanla yok olmasına neden olmaktadır. Bunun yanında uyku pozisyonlarına dikkat etmek ve alkol almamak yağlanmaların önüne geçilmesi açısından büyük bir önem arz etmektedir.

Sizlere sunduğumuz egzersiz yöntemlerini uygulayarak siz de bel bölgelerinizde oluşan yağlanmalardan en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler:
· · · · ·
Kategori:
Egzersiz

Yorumlar

  • çok samaimi bir arkadaşıma bu diyet önerdim 1 haftadır yapıyor ve şimdiden etkisini hissediyorum diyor çok teşekkürederim =)

    yıldız Eki 15, 2011 00:21

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title