Sponsor Reklamlar

7 Günde Göbek Eritme Hareketleri

7 günde göbek eritmek için, Resimli göbek eritme egzersizlerini uygulayabilir, düz bir karın için karın eritme hareketleri, karın eritme yöntemleri ve beslenme tavsiyeleri.

Göbek yağları özellikle bayanların oldukça rahatsızlık duydukları bölgelerden biridir. Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan göbek yağlarğndan kurtulmak için bazı kolay yöntemler bulunmaktadır. 7 günde göbeğinizin dümdüz olmasünü sağlayabilir ve harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

7 Günde Göbek Eritme Önerileri

Öncelikle sabah kahvaltı yapmadan mekik çekin. Daha sonra kepek ekmeğiyle birlikte kahvaltınızı yapın.

Mutlaka domates, salatalık ve yeşillik tüketin. Çayınızı şekersiz ve açık için. Gün içinde mutlaka yeşil çay için ve en önemlisi karnınızı içine çekerek yürüyün. Dik durun ve mümkünse korse kullanın.

Öğlen protein bakımından zengin besinler tüketin. Bol bol su için ve günde 2 litre tüketmeye özen gösterin. Karnınıza kese uygulayın ve yuvarlak hareketlerle masaj yapın. Gün içinde acıkmayı beklemeyin ve sık sık ara öğün tüketin. Bol bol mevsim meyveleri tüketin.

Buna destek olarak mutlaka karın egzersizleri yapın. Oldukça faydalı olan bu egzersizler sayesinde yağlar çok kısa sürede kasa dönüşecek ve karnınızı daha hissetmeye başlayacaksınız. Bu uygulamalar sayesinde yaz ayları için çok kısa sürede karın yağlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Sponsor Reklamlar

Göbek Egzersizleri

Atıştırmalıklar için bol bol yoğurt, taze sıkılmış meyve suları ve bitki çayları tüketin. Kesinlikle hazır yiyecekler, kızartma, cips, asitli içecekler, beyaz ekmek ve şekerli gıdalar tüketmiyoruz. Şeker ihtiyacını mümkün olduğu kadar meyvelerden karşılıyoruz. Bununla birlikte karnınıza buğday ve kayısı yagını karıştırıp masaj yapın. Oldukça iyi gelen bu karışım sayesinde pürüzsüz bir şekilde düz bir karına sahip olacaksınız. Göbek egzersizlerini ihmal etmeyelim ve 7 gün içinde farkı görelim.

Resimli Göbek Eritme Hareketleri


Anahtar Kelimeler:
· · · ·
Kategori:
Egzersiz

Benzer Yazılar


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title