Sponsor Reklamlar

Form Çayı Faydaları

Zayıflamak isteyen pek çok kişi, form çayının faydalarından yararlanmaktadır. Peki form çayının faydaları arasında, zayıflamaya olan etkisinden söz edilir mi?

Form Çayı Faydaları

Elbette bu soru tartışma dahi kabul etmez; fakat bununla birlikte, form çayının faydalarının bununla sınırlı olmadığının da bilinmesi gerekmektedir. Form çayının faydaları nelerdir kısaca bilgi alalım:
Form çayının faydalarından ilki, formda kalınmasına katkıda bulunmaktır. Yani, mideye giden besinlerin kalori değerlerini azaltan form çayı, form çayının faydaları arasında yer alan zayıflamaya karşı yardımcı etki göstermektedir. Form çayının faydalarından yararlanmak isteyen herhangi bir kişi, form çayı içerek daha az kilo alabilir; ya da hiç kilo almaz.

form çayları zayıflatırmı

Sponsor Reklamlar

Form çayının faydalarından bir diğeri ise bağırsaklarda etkili olmasıdır. Diyebiliriz ki: form çayı, bağırsakları çalıştıran etkisi ile, kabızlık problemini de ortadan kaldırabilecek faydalara sahiptir.

Görüldüğü gibi form çayının faydaları, zayıflamak isteyen kişiler açısından oldukça önemlidir. Peki bunun yanında form çayının zararları da söz konusu mudur?
Form çayının zararları arasında herhangi bir şey belirtmek çok da kolay değildir. Çünkü her şeyden önce şunu bilmek gerekir ki form çayı bitkiseldir.

Form çayı zararları

Fakat form çayının sık içilmesi durumunda, sık tuvalete gitme ihtiyacı duyacak olan kişiler, form çayının zararlarından bu şekilde etkilenebilmekteler. Bunun dışında form çayının zararlarından söz etmek zordur. Şunu da belirtmek gerekir: sık tuvalete gitmek form çayının zararları arasında değildir; ve zayıflamak için olması gereken bir etkidir.


Anahtar Kelimeler:
· · · · · · · ·
Kategori:
Doğal Zayıflama

Yorumlar

 • Günde iki defa form çay içiyorum zayıflamak için zararı varmıdır hemen söyler misiniz önerebileceğiniz bir şey varmı?

  sanem dicle çınar May 5, 2012 22:37
 • Kesinlikle hemen birakmalisin canim ben 4ay kullandim hergun 2-3 tane ictim artik bagimli olmustum zayifladigimi farkedince ve haftadan haftaya arttirmam gerekdi sayisini etkisini gostermeye yavasladigi icin…simdi hastaliklarim cikti ciddi ameliyat olucam bidaki ay migdemden okadar zedelemiski cay bagirsaklarimi … tum gerekli bakterileri oldurmus bu cay ve funksuyonunu kaybetmesini saglamis dedi doktorum iki arkadasim daha kullandi ve biri migde kanseri bile oldu kesinlikle hemen birak bagimlilik yapmadan yesil cay ic onun yerine hep bolca su ic kuru kayisi ye ayni etkiyi gosteriyor

  rumeysa Tem 27, 2012 13:10
 • Merhabalar günlük 3 yada 4 kez melisa yeşilçay kullanan birisiyim. Bitki çaylarını seviyorum doğuş form çayı da denemek istedim aldım günlük kaç fincan içmem gerekir günlük 2 fincan gündüz ve akşam şeklinde içiyorum ne kadar bitkisel olsada merak ediyorum. 2 fincan normalmi cevabınızı bekliyorum.

  rabia Eki 10, 2012 14:51
 • Doğadan form Kays’ı çayı nı aç karnınamı tok karnınamı içmem gerekiyor

  Ufuk Şub 23, 2015 07:52
 • Rümaysa hanım hangi cayı iciyorsuz bende Zayıflamak istiyorum

  gülcan Nis 12, 2015 00:25

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title