Canan Karatay

Reklamlar

Son zamanlarda pek çok kişi, Canan Karatay’ın ortaya çıkardığı Karatay diyetini yaparak zayıflamaya çalışmaktadır. Canan Karatay’ın ortaya çıkardığı Karatay diyetini yaparken, klasik diyetlerde olduğu gibi kalori hesabı yapmak zorunda kalmazsınız. Et yemekten, yumurta yemekten, süt içmekten mahrum kalmazsınız. Bu şekilde bir diyet, elbette hepimizin hoşuna gidecektir. Peki Karatay diyeti nasıl uygulanır? Canan Karatay kimdir?

Canan Karatay Kimdir ? ( canan karatay efendigil )

Canan Karatay, 50 yıl hekimlik mesleğini icra etmiş; ve bu sürede pek çok ünlü hekimin de yetiştirilmesi görevini üstlenmiştir. Ve sonra, Karatay isimli bir diyet ortaya çıkmıştır. Canan Karatay tarafından geliştirilen Karatay diyeti, kalori hesabı yapmadan uygulanabilen bir diyet olması sebebiyle, pek çok kişinin hayatını kolay bir şekilde değiştirmeyi amaç edinmiştir. Karatay diyetinde kendiniz için herhangi bir sınırlamada bulunmanıza gerek yoktur.

Canan Karatay – Karatay Diyeti

Canan Karatay, geliştirmiş olduğu Karatay diyeti için şu açıklamayı yapmaktadır: ”17 sene boyunca, yurt dışında kaldım; ve dünyanın farklı dört kıtasını gezdim. Bu arada elime, diyet listeleri geçti. Tüm diyet listelerinde, yumurta; kırmızı et, zeytin; ve kuruyemiş gibi yiyeceklerin yenilmemesinin gerekliliğini gördüm. Oysa zeytin, dünyanın en sağlıklı yiyeceklerinden biriydi. Neden yenmemeli diye düşündüm; ve araştırmaya başladım. Gördüm ki, zeytinin yenilmemesi gerektiğini söyleyen kişiler, Amerika Birleşik Devletleri’nin kahvaltı sofralarında zeytinin yer almamasını kriter olarak benimsiyorlar. İşte bu noktada, Karatay diyetini geliştirmeye karar verdim…”

canan karatay diyeti listesi

Karatay diyetinde, yağı yasaklamayan; tereyağı ile pastırmalı yumurtanın bir arada tüketilmesi gerektiğini belirten Canan Karatay şunu belirtiyor: ”Vücudumuzdak hücrelerin çevresi; ve omuriliğimiz ile birlikte, diğer bölgelerde de yağ oldukça fazla bulunmaktadır. Yağ vücut için bir gereksinimdir; olması gerekendir. Sağlıklı yağlar ile sağlıksız yağları birbirlerine karıştırmamak gerekmektedir…”

Canan karatay iletişim, randevu, telefon bilgileri için resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz

Reklamlar