Ayça Kaya

Reklamlar

Ayça kaya, diyetisyen Ayça Kaya, Dr. Ayça Kaya Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Haydarpaşa Numune Hastanesi nde İç Hastalıkları ihtisası yapmıştır.

Ayça Kaya kimdir ?

Sağlıklı beslenmek isteyen kişiler, sağlıklı zayıflamak; ve sağlıklı kilo almak isteyen kişilerin, herhangi bir sağlık sorunları olsa da olmasa da, bir diyetisyen kontrolünde olmaları önerilmektedir. Şöyle bir bakacak olursak, sağlıklı zayıflamak için herhangi bir aktivitede bulunmayan; fakat zayıflamak için her yöntemi deneyen kişiler, hem sağlıklarından ödün vermektedirler; hem de verdikleri kiloları hızlı bir şekilde geri almaktadırlar

ayça kaya hangi hastanede

. Diyetisyen Ayça Kaya, Gazi Üniversitesi’ni bitirmiş; sonrasında ise Haydar Paşa Hastanesi İç Hastalıkları bölümünde ihtisas yapmıştır. Bu nedenle, Diyetisyen Ayça Kaya’nın, sağlıklı yaşam, sağlıklı zayıflama; ve sağlıklı kilo alma ile ilgili tecrübelerinden faydalanmak gerekmektedir.

Diyetisyen Ayça Kaya

Diyetisyen Ayça Kaya’nın, fazla kilosu bulunan kişiler hakkında yaptığı pek çok araştırmadan söz edebilmek mümkündür. Diyetisyen Ayça Kaya’nın ülkemizde gerçekleştirdiği bir araştırma, dünyada ilk olma özelliği taşımaktadır. Bu araştırma, şişmanlık tedavisinde, kombine ilaç kullanan kişilerin, tekli ilaç kullanan kişilere göre daha üstün bir başarı elde etmediğini dünyaya göstermiştir. Bu nedenle Diyetisyen Ayça Kaya’nın başarılarından söz etmek oldukça yerinde olacaktır.
Diyetisyen Ayça Kaya, sağlıklı beslenmek, sağlıklı zayıflamak; ve metabolizma ile ilgili pek çok gazete, dergi; ve televizyon programı için yazılar hazırlamıştır. Bundan dolayı Diyetisyen Ayça Kaya’nın resmini görüp de kendisini tanımamak mümkün değildir. Diyetisyen Ayça Kaya, kendi muayenehanesinde, kişilere, sağlıklı zayıflama ve diyet ile ilgili konularda destekler vermeyi sürdürmektedir

 

Ayça Kaya resmi sitesi www.aycakaya.com adresidir, kendisine ait birçok makale ve bilgiyi bu site aracılığı ile okuyabilirsiniz.

Reklamlar