home Diyet Müsli diyeti – 1 ayda 10 kilo verme

Müsli diyeti – 1 ayda 10 kilo verme

Müsli Diyeti Nedir – Faydaları 

Müsli diyeti ile kalça ve basenlerinizden kalıcı olarak kurtuluyorsunuz. Bu müsli diyeti nasıl yapılır ve faydaları nelerdir. Bu bölgelerde biriken yağlar kadınları oldukça rahatsız eder. Özellikle yaz aylarında deniz mevsimi ile zayıflama telaşına girilir ve çeşitli diyetler yapılır. Müsli diyetinin uygulamak çok kolaydır ve gün içinde aç kalmamanızı sağlar. Sağlıklı besinleri tüketerek istediğiniz inceliğe kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Müsli diyeti bir çok bayan tarafından uygulanıyor ve son derece memnun edici sonuçlara kapı açıyor.

Müsli Diyeti – 1 Ayda 10 Kilo verme

Sponsor Reklamlar

Müsli diyetinin en büyük özelliklerinden biri de tadının oldukça güzel olmasıdır. Sağlık açısından çok uygun olan müsli diyeti yapılışı en kolay diyetler arasındadır. 2 fincan yulaf tanesi, 1 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçeği tohumu, 1 fincan badem ve 1 fincan kuru kayısı ile misli diyetimizi uygulamaya başlayalım. Malzemelerin hepsini bir kabın içine koyalım ve blendır yardımıyla karıştıralım. Daha sonra 12 porsiyon kalacak şekilde malzemeleri bölelim.

Müsli Diyet Programı

Her porsiyon için 1 bardak diyet süt ekleyip yiyelim. Bu programı her gün düzenli bir şekilde uygulayalım. Bununla birlikte muz, üzüm, temek gıdalar ve bolca mevsim meyveleri, tavuk ızgara, haşlanmış sebzeler, ton balıklı yeşil yapraklı salata, brokoli salatası gibi temel gıdaları mutlaka tüketelim. 12 gün boyunca her gün düzenli olarak müsli diyetini uygulayalım ve kısa sürede sağlıklı bir şekilde fazla kilolarımıza veda edelim.

2 thoughts on “Müsli diyeti – 1 ayda 10 kilo verme

  1. 1 haftada 10 kilo vermen mümkün değil verirsen de verdiğin kiloların 2 katını geri alırsın bence en iyisi sağlıklı ve kalıcı kilo vermek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir