Karın yağlarını eritme diyeti – yağ eritme hareketleri


Reklamlar

Karın yağları özellikle bayanlar için çok can sıkıcı bir durumdur. Göbek yağları özellikle doğumdan sonra kendisini çok gösterir. Hazır gıdalarla beslenen, asitli ve şekerli içecekler tüketen kişilerde göbek sürpriz değildir. Göbek de basen ve bel bölgesi gibi kendisini bölgesel olarak belli eder.

Göbek Eritme Hareketleri

Bunun için bitkisel çayları içebilir ve göbek eritme hareketleri ile karın eritme diyetine başlayabiliriz. Bu programda 3 hafta içinde karın yağlarından kurtulma şansınız kesinlikle var. Öncelikle mekik çekerek göbek bölgesini harekete geçirebilirsiniz. Karın bölgesindeki kasları güçlendirmek için bu gerekli bir harekettir.

 Karın Yağları Eritme Hareketleri

Yağların kasa dönüşmesini sağlar ve sıkı bir karın için yapılacak benzersiz bir harekettir. Sabah kalkınca 30 dakika tempolu bir yürüyüşten sonra, ılık bir bardak suya, yarım tatlı kaşığı bal ve 10 damla limon suyu koyup içelim. Ardından yarım saat yürüyüş ve mekik yaparak göbek yağlarımızı harekete geçirelim. Kahvaltımızı 1 dilim kepekli ekmek, yağsız beyaz peynir, portakal suyu, domates ve salatalık ile kahvaltımızı yapalım. Aralarda elma ve yulaflı bisküvi tüketelim. Öğlen 1 porsiyon ızgara tavuk veya balık tüketelim. Yanına mevsim yeşillikli elma sirkeli ve limonlu salata yiyelim.

 Karın Yağları Eritme Diyeti Listesi

Akşam ise herhangi bir sebze yemeği tercih edelim. Mevsim salatası ve 1 dilim buğday ekmeği yiyelim. Bunun yanında bu süreç içerisinde asla tüketilmemesi gereken içecek ve yiyecekler var. Şekerli ve asitli içecekler, kızartma, şeker, un, hayvansal katı yağlar bu yasaklar arasındadır. Bunların haricinden her şey den yiyip tüketebilirsiniz. Her gün düzenli olarak mekik hareketlerine dikkat edelim. Bitkisel çaylardan destek alalım. Karın egzersizleri ve diyeti ile kısa serede zayıflamak hayalden gerçeğe dönüşecektir. Biraz sabır ve istikrarla bunu başarabilirsiniz.

 1. ali Mart 22, 16:50

  ben 54.5 kiloyum nasıl erir haber verin.

 2. yonca Mart 22, 18:32

  ben 173. boyundayım 110 kiloyum nasıl zayıflarım

 3. handan Mart 23, 11:59

  yoncacım spor+diyet yoksa mümkün değil kilo veremezsin ben çok diyet denedim hepsinde de en azından 10 kiloya kadar verdim ama spor olmadan olmuyor o da kesinlikle yürüyüş

 4. jşşş Mart 31, 23:09

  meyve suyu ve kek yasaklara giriyor mu ?

 5. Ahmet Temmuz 12, 22:10

  Öncelikle 99 Doğumluyum fakat Kas yapma merakına düştüm . Öncelikle kas yapmak bina yapmaya benzer daha çok kat için daha çok malzeme lazım hesabı . Yememe dikkat ediyorum ve çogu sitedeki listeleri kullanarak karın kası gögüs kası ve kol kası yapmayı başardım . Şimdiki amacım karın kısmındaki yagları eritmek bunun için bir taktik buldum denerseniz aşırı kilodan ve yagdan en fazla 2 ayda kurtulursunuz . Evde üstünüzü sıkı giyinin otururken battaniye vs altında oturun üstünüzde hep uzun kollu kıyafetler ve hırkalar olsun . Sürekli sıcak su kaynatın içine yarım tatlı kaşıgı bal ve 10 damla limon suyu koyun . Sürekli böyle yapın ve üstünüzdeki kalın kıyafetlerle mekik çekmeye çalışın oda olmazsa ısınma hareketlerini sık sık tekrarlayın yararını göreceksiniz . İyi günler

Yorumlara bak

Konuya Cevap Yaz

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*