Sponsor Reklamlar

Lahana Kürü – Maydanoz Kürü

lahana kürü Ödem atan, yağları yakan, bağırsak şişkinlik ve gazlarını gideren, metabolizmayı hızlandıran ve cilde canlılık veren faydalı bir karışımdır.Maydanoz kürü, lahana kürü faydaları, maydanoz kürü zayıflama yöntemi

Lahana Kürü

nun hazırlamış ve bizlerle paylaşmış olduğu mucize lahana kürü sayesinde birikmiş yağlardan kısa sürede kurtulmak mümkündür. Her mevsim ve her daim hazırlayıp içebileceğiniz bu harika kür sağlıklı bir şekilde kilolara elveda dememizi sağlıyor. Bitkisel yöntemlerle zayıflamak oldukça ilgi gören ve faydalı yollarla kilo vermeyi sağlıyor. Özellikle yaz aylarında acil kilolara çözüm getiriyor ve bu formu uzun sure korumanızı sağlıyor.

Lahana Kürü ve Maydanoz Zayıflama – Hazırlanışı

Sponsor Reklamlar

Yarım litre klorsuz suyu kaynaması için bir tencerenin içinde ocağa bırakalım. Su kaynamaya başladıktan sonra içine 4 tane iri lahana yaprağını tüm olarak atalım. Tencerenin kapağını kapatıp lahanaları 3 dakika kaynatalım. Kaynadıktan sonra suyun içine yarım demet maydanozu ilave edelim. Kaşıkla karıştıralım ve lahana kürünü 2 dakika daha kaynatalım. 5 dakika kaynadıktan sonra kürümüzü ılımaya bırakalım. Daha sonra kürümüzü süzelim ve 3’e bölelim. Bu kürü sabah, öğlen ve akşam olmak üzere gunde 3 öğün içelim.

Lahana Kürü Faydaları – Maydanoz Kürü Faydaları

Ödem atan, yağları yakan, bağırsak şişkinlik ve gazlarını gideren, metabolizmayı hızlandıran ve cilde canlılık veren ve bu güzellik iksirini ihmal etmeden içelim. İçmeden önce içine yarım limon suyu sıkabilir ve tadını daha da ferah bir hale getirebiliriz.

Lahana kürünü yemeklerden 2 saat sonra içmeliyiz. Kürü 7 gün uygulayalım ve 3 gün ara verelim. Tekrar 7 gün kullanıp 3 gün ara verelim. Bu şekilde tekrar kullanalım ve toplamda 21 güne tamamlamış olalım. Yani toplam 21 gün içtikten sonra istediğiniz kiloya inecek ve vücudunuzdaki yağlardan kurtulmuş olacaksınız. Ödem atacak ve kendinizi oldukca hafiflemiş hissedeceksiniz.


Anahtar Kelimeler:
· · ·
Kategori:
Diyet

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title