Sponsor Reklamlar

Ebru Şallı diyetleri ve güzellik sırları

Ebru Şallı diyet konusunda tercih edilen sağlıklı yaşam konusunda bilgili kişilerden birisidir.Ebru şallı diyet ve güzellik sırları ile birçok kişinin gençlik formülleri ve diyet listelerini uygulamasını sağlamıştır.

Gün boyu herhangi özel bir şey uygulamayan Ebru Şallının güzellik sırları, öz bakım ve sağlıklı bir yaşamdan kaynaklanıyor. Sabahları sadece yüzünü tonikle silen ve nemlendiricilerini kullanan Ebru Şallının güzellik sırlarını paylaşması, bir çok bayanı yakından ilgilendiriyor. Çok fazla makyaj yapmayı sevmediğini söyleyen ve gerektiğinde kendi makyajını kendisinin yaptığını belirtiyor. Kadınların açık tonlarda ruj kullanmalarını söylüyor. Kadınların özellikle gece makyajlarında, dudakları veya gözlerini ön plana çıkarmalarını belirtiyor.

Ebru Şallı Diyet listesi Her ikiside aynı anda belirgin olmamalı. Haftada bir gün mutlaka yüz maskesi yapılmasını öneriyor. Yaşadığımız hayat ve doğal çevreden kaynaklanan stres, yorgunluk, yapılan makyajlar cildimizi yorduğu için, mutlaka peeling ve maske yapılmasını öneriyor. Cilt kesinlikle makyajlı kalmamalı ve uyunmamalı. Nefes almayan bir cilt, sağlıksız bir cilttir. Düzenli bir uykunun da cildimize yansıyacağını belirten Ebru Şallı, günde 8 saat uykunun güzellik konusunda yardımcı olacağını belirtiyor.

Ebru Şallı Plates ve Güzellik sırları

Spor yapmanın hayatımızdaki değerini belirten ve sürekli uygulayan İyi bir örnektir. Pilatesi ve sağlıklı bir yaşamı bizlere sevdiren Ebru Şallı haftada dört defa pilates yaptığını belirtiyor. Her türlü sporun kadınlara iyi geleceğini söylüyor ve, spor yapan bir kişinin güzel ve sağlıklı olacağını belirtiyor. Güzelliğin sağlıklı bir beslenme ve spor yapmaya bağlı olduğunu belirtiyor. Bol su ve yeşil çay içmenin de insanı güzelleştirdiğini savunuyor.

ebru şallı diyet önerileri , ebru şallı diyet Programları

Sponsor Reklamlar

Kendisini seven her insanın, doğal yollarla güzel kalabileceklerini düşünüyor. Aç bırakan diyetlerle değil, az ve sık yiyerek zayıf kalınabileceğini söylüyor. Az ve sık yemenin sağlık açısından da faydalı olduğunu savunuyor. Formda kalmak için, spor yapmak şarttır. Güzellik bir bütündür ve o bütünlüğü bozmamak gerekir. Cildimizin önemini kabul etmek ve nefes almasını sağlamak için, uygulanması gereken bir peeling tarifi 1 tatlı kaşığı yeşil çay tarifi, 1 çay kaşığı irmik, 1 yemek kaşığı gül suyunu iyice karıştırın. Daha sonra göz çevreniz dışında cildinize dairesel hareketlerle yedirin.

Ebru Şallı Güzellik sırları

ebru şallı güzellik maskeleri : Beş dakika bekledikten sonra, yine parmak uçlarınızla maskeyi yüzünüzden ovarak çıkarın. Gül suyu ile cildinize masaj yapın. Haftada bir gün mutlaka bu peelingi uygulayın. Zaman içerisinde cilt yıpranır ve bakım ister. Sağlıklı bir yaşam için özel bir diyet uygulamasına gerek görmeyen Ebru Şallı, doğru beslenerek zayıflama förmülleri vermektedir. Yaşlanmak doğanın getirmiş olduğu bir durumdur ve önüne geçmek imkansızdır.

ebru şallı güzellik tarifleri Fakat bunu yavaşlatmak bizim elimizdedir. Vücudumuza doğru besin takviyeleri ile destekleyerek, spor yaparak bunu başarabiliriz. Herşey önce kendini sevmekle başlar. Ebru Şallı da buna çok güzel bir örnektir. Aç kalmıyor, doğru besleniyor ve spor yapıyor. Bizler de kendi vücut yaşımızı daha genç tutabilir ve daha sağlıklı yaşayabiliriz.

Önemli Not :  Sitemizde bulunan içerikler internet’deki farklı sitelerden derlenerek hazırlanmıştır ve doğruluğu konusunda kesinliliği bulunmamaktadır.Sitemizde bulunan içerik herhangi bir uyarı gelmesinde halinde sitemizden kaldırılabilir.Sitemizin hiçbir uzman ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır, Ebru Şallı resmi sitesi ” www.ebrusalli.com.tr”  adresidir, Ebru Şallı’ya ulaşmak için ebrusalli.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz !


Anahtar Kelimeler:
· · · · · ·
Kategori:
Diyet

Benzer Yazılar


Yorumlar

  • programınızı bekliyoruz nenden ne zaman olacak

    zuhal akyüz Eyl 28, 2011 07:32

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title