home Diyet Angelina Jolie diyeti

Angelina Jolie diyeti

Angelina Jolie diyeti diyet listesi, bebeğini dünyaya getirdikten sonra hızla vermiş olduğu kilolarıyla bir kez daha dikkati çekmiştir. Nasıl bu kadar hızlı zayıfladığını ise sır gibi saklamamış ve tüm bayanlarla paylaşmıştır. Verilen kiloların sırrı sarımsak çayında gizlidir. Bağırsakları çalıştıran ve metabolizmayı hızlandıran bu harika çay sayesinde fazla kilolarından kurtulmayı başarmıştır. Sadece bu çayı içerek hamilelik sırasında aldığı fazla kilolarına elveda demiştir.

Angelina Jolie Diyet Listesi

Sponsor Reklamlar

Küçük bir taze zencefili soyalım ve 2 fincan suyla kaynatalım. 6 dakika kaynattıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarımsak ilave edelim. Daha sonra 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ilave edelim. Hepsini iyice karıştıralım ve suyunu süzelim. Çayın soğumasını bekledikten sonra sabah ve akşam birer bardak içelim. Bu çayı aç veya tok karnına içmeyelim. Yemeklerden 1 saat sonra tüketelim. 3 hafta sonunda yağlarınızın hızla yandığını ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Angelina Jolie Diyeti

Bu harika çay sayesinde fazla kilolarından kurtulan Angelina Jolie aç kalmadan ve diyet yapmadan zayıflamanın ne kadar kolay olduğunu ispatlamıştır. Yorgun ve güçsüz hissetmeden yaza incecik girebilirsiniz. Üstelik bağışıklık sisteminiz güçlenerek hastalıklara karşı kendinizi koruma altına almış olacaksınız. Özellikle doğum sonrası alınan fazla kilolara çok etkili bir yöntem olan sarımsak çayının hiçbir olumsuz yan etkisi yoktur. İştahınızı kapatacak ve yağlarınızı hızla yakacak olan bu harika çayla mutlaka tanışın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir