home Diyet 1 haftada 5 kilo

1 haftada 5 kilo

1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi ile 1 haftalık diyet sonunda 5 kilo verebilirsiniz.5 kilo verdiren diyet ve egzersiz programları, 1 haftada 5 kilo nasıl verilir sorusunun cevabı

Kısa sürede hızlı bir kilo verme dönemi yaşamak hemen hemen her diyet yapan kişinin hayalidir. Çünkü diyet dönemi uzadıkça insanların diyete olan bağlılıkları da azalmakta ve kaçamaklar yaşanmaya başlanmaktadır. Bu noktada kısa bir diyet süresi daha etkin bir diyet dönemine sebebiyet verecektir.

1 Haftada 5 Kilo verdiren Diyet

1 hafta gibi bir süre içerisinde 5 kilo vermek doğru diyeti uygulayarak aslında imkânsız değildir. Ama dediğim gibi doğru diyeti uygulamanız gerekecektir. Çünkü yanlış diyetler size haftada 5 kilo verdirirken sonraki haftada 10 kilo aldırabilirler.

İnternet üzerinden veya diyet kitaplarından oldukça yorun bir şekilde bu tarz diyetlere rastlayabilirsiniz. Bu sebeple hangisini yapacağınız noktasında bir ikilem içerisinde kalmanız çok normaldir.

Sizlere aşağıda birkaç diyet sunacağım. Ancak hangisini yapın, hangisini yapmayın noktasında sizlere karışmayacağım. Çünkü herkes kendi iradesini, kendi bedenini, kendi hastalıklarını, kendi zaaflarını benden daha iyi bilir. O noktada kendileri daha kolay karar verirler.

Sponsor Reklamlar

1 haftada 5 kilo verdiren diyet

Başlanacak olan diyette düzenli olarak kontrole gittiğiniz bir doktordan ya da aile hekiminizden bir diyet önerisi alabilir yada sizin başlayacağınız diyet için bir bilgi isteyebilirsiniz. Bu sayede bir hastalığa sebebiyet verip vermeyeceğini garantiye almış olursunuz

Yapılacak olan diyetlerde öncelik kilo vermek olmamalıdır bana göre. Öncelik sağlıklı kilo vermek olmalıdır. O sebeple kilo vermek noktasında inceleme yaparken işin içerisine kesinlikle sağlık faktörünü de ekleyin.  5 – 10 kilo vermek için bire iki hafta uğraşıp sonrasında birkaç ayda bozulan sağlığınızı kazanmak için harcarsanız o zaman verilen birkaç kilonun bir anlam ve önemi kalmayacaktır.

1 Haftada 5 Kilo Diyet Listesi

Birkaç diyet önerisi sunmak patates destekli bir diyet önerisi sunabiliriz sizlere. Diyet detaylarına bakmak için sitemizde küçük bir arama yapmanız yeterli olacaktır.

Onun dışında yine sitemizin Diyet kategorisi altında işinize yarayacak birkaç diyet listesine ulaşarak o listeleri kendi sağlık durumunuza göre inceleyebilir ve buna uygun bir diyet menüsü çıkarabilirsiniz kendinize.

Doğrusunu söylemek gerekirse kısa sürede ani kilo alıp verme gibi durumların sıkıntı yaratacağını düşünen biri olarak bir haftalık kilo verme diyetleri yerine daha sağlıklı bir beslenme uygulaması yaparak aylık kilo verme düzenleri sağlamanızın daha sağlıklı olacağı kanısındayım.

 

 

11 thoughts on “1 haftada 5 kilo

  1. bu diyeti yaptım okadar azmettimki 7 kilo verdim teşekkürederim kızlar harikasınız yane 0)

  2. melis hanım.uyguladığınız diyeti etraflıca buraya yaza bilir misiniz?? veya linki paylaşa bilir misiniz?

  3. slm melis hanım 1 haftada yedi kilo vermeniz gayet güzel ama ne derece saglıklı bu tartısılır umarım vücut direnciniz düşmemiştir.uyguladıgınız diyet programını bizimle de paylaşırsanız seviniriz.

  4. kızlar lütfen ben bulamadım haftada 5 kilo verdiren diyeti yazarmısınız

  5. Burda diyet Listesi fiLan yok hemde bir haftada bir insan beş kiLo veremez, verirsede bu sağLıkLı oLmaz. ArkadaşLar Lütfen böLe saçmaLıkLara inanmayın !

  6. ben listeyi göremedım bana yollarmısınız 1 haftada 7 kılo olan teşşekur ederım şimdidiedn

  7. bir haftada 5 kilo verdiren diyeti banada gönderirmisiniz lütfen

  8. ben burada diyet listesi göremiyorum eğer gören bilen varsa yazsın. :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir