Yumurta diyeti


Reklamlar

Zayıflamanın ve sağlıklı kilo vermenin bir çok yolu vardır. Yumurta diyeti de bunlardan biridir. Yumurta diyeti yaparak sağlıklı kilo vermeniz mümkündür. Haftada 4 veya 5 defa haşlanmış rafadan yumurta yiyerek ve düzenli egzersiz yaparak fazla kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.

Yumurta Diyeti Zayıflama

Yumurtayı mutlaka kahvaltı öğünlerde tüketmeli ve sağlıklı zayıflamak için ilk adımı olabilirsiniz. Tuzsuz tüketmeniz gerekiyor ve mutlaka egzersizlerle desteklemeniz gerekiyor. Sağlıklı zayıflamanın ilk kuralı düzenli beslenmeden geçiyor. Yumurtanın beyazında yağ yoktur ve sarısında % 25 oranında yağ vardır. Sizi uzun bir süre tok tutacak olan yumurta diyeti listesini mutlaka uygulayın.

Yumurta Diyeti

Sabah: 1 bardak az yağlı süt, 1 adet haşlanmış yumurta, 3 zeytin, 1 dilim beyaz peynir, 1 domates ve salatalık, 1 yeşil biber ve 2 dilim kepek ekmeği.

Öğlen: 1 kase lahana çorbası, 1 kase yoğurt, 2 adet haşlanmış patates, 2 dilim kepek ekmeği ve 1 porsiyon mevsim salatası.

Akşam: 2 adet haşlanmış yumurta, 2 adet haşlanmış patates, 1 porsiyon mevsim salatası, 1 kase yoğurt ve 2 dilim kepek ekmeği yiyerek yumurta diyetine başlamış olacağız. Yumurta diyetini her gün bu şekilde düzenli olarak uygulayın. Bununla birlikte günde 30 dakika tempolu yürüyüşle destekleyin. Yumurta vücuda oldukça faydalı bir yiyecektir ve günlük eneri ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz gibi, kendinizi tok hissedeceksiniz. Günlük öğünlerinize çorba ve sebze yemekleri ilave edebilirsiniz. Yumurtadan vazgeçmeden ve listeyi çok değiştirmeden 1 haftada vücudunuzdaki farkı göreceksiniz.

Konuya Cevap Yaz

Yorum yapılmamış

Henüz Görüş Yazılmamış!

Konuya ilk cevap yazan siz olabilirsiniz! Yorumlarınız bizim için değerli.

Konuya Cevap Yaz
Yorumlara bak

Konuya Cevap Yaz

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*