home Diyet Listesi Ender Saraç Salatalık Diyeti

Ender Saraç Salatalık Diyeti

Ünlü diyetisyen Ender Saraç’ın herkesi mutlu edeceği muhteşem salatalık diyeti son zamanlarda en popüler diyet listeleri arasında bulunuyor. Salatalık diyetinin en güzel yanı ise zayıflatmakla kalmıyor, göbek kısmının eriyerek düz bir hal almasını sağlıyor. Ender Saraç tarafından hazırlanan Salatalık diyeti programında tahmin edebileceğiniz gibi salatalık üzerine bir diyet listesi hazırlanmış.

Ender Saraç’ın salatalık diyetinin yine güzel yanlarından biride diyetin uygulanmasıyla birlikte 3 hafta sonra sağlıklı bir vücuda kavuştuğunuzu hissedeceksiniz. Kan şekerini dengeleyen salatalık diyeti, ciğerlerinizi ve böbrekleride temizleyecektir. Ayrıca detoks etkiside güzelliğinize güzellik katacak bir ayrıntıdır.

Ender Saraç Salatalık Diyeti

Sabah yataktan kalkar kalkmaz en az yarım litre suyu bitirmeniz gerekiyor.

Kahvaltı

Sponsor Reklamlar

250 gr yoğurt, 5 kaşık yulaf ve 2 adet kuru incir

Ara Öğün

Yarım litre su ve 2 adet salatalık

Öğle

Süzme yoğurt kullanılarak yapılmış 1 kase cacık, 1 dilim kepekli yada tuzsuz ekmek, en az 4 adet salatalık

Ara Öğün

Yarım Litre su, 2 adet kivi ve 4 adet salatalık

Akşam

2 dilim kepekli yada tuzsuz ekmek, 4 adet salatalık, tuzsuz yada az tuzlu peynirle birlikte bir miktar roka yada domates

Gece

Yarım litre su, 250 gram yoğurt, 1 tane kivi ve 2-3 adet salatalık

Ender Saraç’ın diyet programı olan salatalık diyetinde gördüğünüz gibi su ve salatalık ağırlıklı bir diyet programı önerilmiş. Kalorisi düşük olan salatalık ve vücut için en gerekli etkenlerden biri olan su hızla zayıflamanızı sağlayacak. Su ve salatalık açlığı bastırarak tokluk hissi verecek ve yağlı, tuzlu, şekerli tüm yiyeceklerden uzak kalmanızı sağlayacaktır. Bu sayede 3 hafta gibi kısa bir sürede zayıflamaya başlayacağınız gibi düz bir hale kavuşmuş miğdeye sahip olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir