home Diyet Listesi Elma diyeti – elma diyeti zayıflama – yorumları

Elma diyeti – elma diyeti zayıflama – yorumları

Elma diyeti, elma diyeti yorumları, elma diyeti zayıflama, elma diyeti ile kilo vermek oldukça kolaydır.Her öğünde 1 elma tüketerek kısa sürede zayıflayabilirsiniz.

elma diyeti

Yazın ince bir vücuda sahip olmak herkesin hayalidir. Özellikle tatil mevsiminin geldiği sıcaktan bunalarak mayo ve bikini giymek isteyenlerin hayali zayıflamak ve güzel bir vücuda sahip olmaktır. Elma diyeti bu hayalinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan etkili bir diyet programıdır. Bu diyet programında adındanda anlaşılacağı üzere elma tüketimine ağırlık vererek kilo verilmesi amaçlanıyor.

Tammi Flynn tarafından bulunarak bizzat test edilip onaylanan elma diyeti birçok kişinin olumlu yorumlar yapması ve etkili bulması sonucu son yıllarda yaygınlaşmıştır.

Elma diyeti Yorumları

Elma diyetinde günde 5 adet elma yenilmesi gerekiyor. Bu 5 elma yemeklerden önce yenilerek kişinin yemeğe başlaman tokluk hissini kazanması ve daha az yemek yemesini sağlıyor. Elma diyetinde 3 ana öğün ve istenir 2 ara öğün bulunmaktadır. Bu öğünlerde yapılması gereken şeker tüketimini olabildiğince azaltmak ve karbonhidrat alımına sınır getirmektir.

Sponsor Reklamlar

Elma Diyeti Diyet Listesi

Sabah:
1 Adet Elma
Peynirli Tuzsuz Omlet
1 Fincan Yulaf Ezmesi

Ara öğün:
1 Adet Elma
Yağsız yoğurt
Peynir

Öğle:
1 Adet Elma
2 Fincan Sebze Yemeği
Izgara Tavuk Göğsü yada türevi yiyecekler 1 adet olmak üzere
1 Kase Pilav

Ara öğün:
1 Adet Elma
Kahve yada Meyveli Süt

Akşam:
1 Adet Elma
Fırında pişirilmiş bir orta boy balık yada ızgara balık
Yeşil Salata

Elma Diyeti zayıflama

Diyet programını düzenli olarak uygulamanız halinde 1 ay gibi kısa bir sürede 9 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Kırmızı elma yerine yeşil elma tüketmeniz halinde daha fazla zayıflayabilirsiniz. Elma diyeti sırasında enerjisiz kalabilirsiniz. Ancak elma sağlıklı bir yiyecektir ve elma diyeti oldukça sağlıklı bir diyet programıdır. Diyet programı 5 öğünden oluşmaktadır. Ancak günlük şartları el vermeyen, çalışan vb. kişiler 3 öğüne düşererek ara öğündeki yiyecekleri ana öğüne alabilirler. Ancak ara öğünlerde mutlaka elma yemeniz gerekmektedir. Elma diyetindeki en önemli nokta açlığınızın elma ile bastırarak kilo aldıran kalorili, yağlı ve şekerli yiyecekleri daha az tüketmektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir