5 Günde 5 Kilo Diyet Listesi

Reklamlar

5 Günde 5 kilo kilo için diyet listesi, 5 kilo nasıl verilir sorusunun cevabı diyet listesinde saklı.5 günde 5 kilo diyeti kısa sürede ideal kilonuza kavuşmanızı sağlayacaktır.
Kısa sürede kilo vermek çok inandırıcı gelmese de, metabolizması hızlı çalışan ve besinlerine çok dikkat eden kişiler için hiç de zor değildir. Tabi bu kiloda yaşın da çok önemi vardır. Daha genç yaşta olan kişilerin metabolizmaları ve enerji harcama limitleri daha fazla olduğu için daha hızlı kilo vermeleri söz konusudur.

5 Günde 5 Kilo

5 günde 5 kilo vermek özellikle yaz ayları yaklaşmaya yakın ön plana çıkar. Bizim için ne kadar hızlı kilo verirsek o kadar iyidir. Bunun öncelikle bol miktarda su tüketimi yaparak işe başlamalıyız. Daha sonra sabah kahvaltısında kepek ekmeği, yumurta, yağsız beyaz peynir, bol yeşillik, nane ve maydanoz tüketmeliyiz.

 5 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Nane iştahı keser, maydanoz ödem atar. Vücuttaki ödem de şişlik yapar ve kilo olarak görünür. Gün içinde öğün atlamadan yeşil elma, yeşil çay ve bol sebze yemeği tüketimine girmeliyiz. Vücudumuza yatkın ve bize uygun olan egzersiz hareketlerinden mutlaka destek almalıyız. Çünkü yapılan egzersizler daha hızlı kilo vermeye yardımcı olacaktır. En çok kilo vermemize yarayan egzersiz hareketi ip atlamaktır. İp atlamak çok fazla yağ yakar eşit bir şekilde zayıflamaya yardımcı olur.

 5 Kilo Verme Diyeti

Haşlanmış beyaz etten destek alalım. Semiz otu salatasının içine tavuk eti didikleyelim veya balık eti tüketelim. Çayımızı ve kahvemizi şekersiz tüketelim ve şeker ihtiyacımızı sadece meyve ile karşılayalım. Vücut normal olarak şekere ihtiyaç duyacaktır ve 1 elmanın içinde almamız gereken şeker zaten vardır. Hazır gıdalardan, asitli içecekler ve hazır meyve sularından uzak duralım. Sadece 5 günde 5 kilo vermek hemen şimdi harekete geçelim ve akşam veya sabah bulduğumuz her fırsatta ip atlayalım. Aç kalarak sadece vücuttaki suyu atarız. Fakat sık sık sebze ve meyve ağırlıklı beslenerek 5 günde 5 kilo çok kolaydır.

Reklamlar